Ονόματα κληρωθέντων κατασκηνωτών και ομάδων λειτουργίας  για τις του Υπουργείου Παιδείας στο Ζούμπερι 2021.

 1η ΠΕΡΙΟΔΟΣ (ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ) ΑΠΟ: 11/07/21 ΕΩΣ 25/07/21

1.     ΕΡΜΙΟΝΗ ΠΑΥΛΑΚΗ
2.     ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
3.     ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΣΟΣ
4.     ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΟΥΣΙΟΥ
5.     ΜΑΡΙΑ ΖΑΒΕΡΔΑ
6.     ΦΙΛΟΘΕΗ ΠΑΠΠΑ
7.     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ
8.     ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
9.     ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΟΥΪΤΣΗ
10.   ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ
11.   ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΔΕΔΕ
12.   ΕΛΕΝΗ TZANH
13.   ΒΑΙΟΣ ΜΠΑΤΡΑΣ
14.   ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΜΑΡΑΓΚΟΥ
15.   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
16.     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΚΤΣΙΡΑΣ
17.   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ
18.   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΥ
19.   ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
20.   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ
21.   ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΚΚΑ
22.   ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΑΒΑΝΙΔΟΥ
23.   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
24.   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

1.     ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΜΗ
2.     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ
3.     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΚΡΑΤΙΔΟΥ
4.     ΚΑΛΥΨΩ ΕΡΤΣΟΥ
5.     ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΡΑΪΚΙΔΗΣ

 

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ: Από 7/7/21 ΕΩΣ 25/7/21

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (ΓΕΝ. ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)

ΣΕΒΑΣΤΗ ΛΑΜΠΡΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΚΑ

ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΙΔΟΥ

ΔΑΜΑΣΚΗΝΗ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

 

2η ΠΕΡΙΟΔΟΣ (ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ) ΑΠΟ: 26/07/21 ΕΩΣ 08/08/21

1 ΜΑΡΙΑ ΠΑΔΙΩΤΗ
2 ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ
3 ΜΑΡΙΕΤΑ ΠΑΠΠΑ
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΧΟΣ
5 ΙΩΆΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
6 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
7 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
9 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ
10 ΣΤΕΛΙΑΝΗ ΤΣΟΥΛΙΟΥ
11 ΑΡΓΥΡΩ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
12 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ
13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ
15 ΑΝΝΑ ΓΑΛΕΡΑΚΗ
16 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΖΗΜΑΝΗ
17 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΤΣΑΜΑΝΗ
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΟΥ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ
20 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΙΑΠΗΣ
21 ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΑΚΟΣ
22 MATINA ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ
23 Ζαχαρούλα Αντωνίου
24 ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΝΤΕΛΟΥ

 

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΛΑΜΑΡΑΣ
  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ
  1. ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
  1. ΑΣΗΜΟΥΛΑ
ΡΟΚΚΑ
  1. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
  1. ΜΑΡΙΑ
ΜΠΟΡΑ
  1. ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΟΡΛΑΝΔΑΤΟΥ
  1. ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΛΕΥΡΗ
  1. ΟΛΓΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΑΠΟ:  25/7/21 ΕΩΣ  8/8/21

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (ΓΕΝ. ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)

ΟΛΓΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΕΡΤΣΕΚΑ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΙΞΙΩΤΗΣ
ΣΕΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

3η ΠΕΡΙΟΔΟΣ (ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ) ΑΠΟ: 09/08/21 ΕΩΣ 22/08/21

1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΝΟΣ
3 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΑΤΟΥΡΟΥ
4 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΙΔΟΥ
5 ΜΑΤΙΝΑ ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΥ
6 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΑΤΜΙΧΑΛΗ
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΣΟΙΛΕ
8 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΡΟΥ
9 ΚΑΡΜΕΛΑ ΡΟΥΣΣΟΥ
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑ
11 Στέλιος Στυλιανού
12  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ
13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ
14 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΕΡΑΜΙΤΣΗ
15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΤΜΑΣ
16 ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ
17 ΕΛΕΝΗ ΣΙΟΥΛΑ
18 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ
19 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ
20 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΛΙΟΥ
21 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΑΡΧΟΥ
22 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΚΗ
23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
24 ΟΛΓΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

1 ΜΑΡΙΑ ΡΙΖΟΥ
2 Θεοδώρα Χειλά
3 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΝΗΣ
4 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ
5 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΕΛΕΝΗ ΣΙΑΦΑΚΑ

 

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΑΠΟ: 8/8/21 ΕΩΣ 22/8/21

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (ΓΕΝ. ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)

ΜΑΡΙΑ ΠΑΔΙΩΤΗ
ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΝΤΕΛΟΥ
Βασίλειος Μπάτραλης
ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ

 

4η ΠΕΡΙΟΔΟΣ (ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ) ΑΠΟ: 23/08/21 ΕΩΣ 5/09/21

1 ΑΘΗΝΑ ΚΑΣΑΠΗ
2 Ιορδανης Παπαδοπουλος
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
4 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΚΗΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΡΡΗΣ
6 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
7 ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΜΟΥΣΤΑΚΗ
8 ΜΑΡΙΑ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
9 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ
10 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΙΜΑΤΣΙΔΟΥ
11  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΛΛΙΟΣ
12 ΦΙΡΙΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΝΟΣ
14 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΙΟΥ
15 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
16 Μαριάννα Ταβουλάρη
17 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ
18 ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΣΙΚΗ
19 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΜΠΑΣΕΑΣ
20 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΑΚΗ
21 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
22 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΚΟΥΦΟΥΛΑΣ
23 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ
24 ΦΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΚΟΣ

 

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
2 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΧΡΗ
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΘΗΝΗ
4 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ
5 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΞΗΡΟΦΩΤΟΥ
6 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ-ΠΑΧΙΔΗ

 

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΑΠΟ: 22/8/21 ΕΩΣ 5/9/21

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (ΓΕΝ. ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Ζαμπέτα Χαϊκάλη
ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΟΥΝΗ
ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΠΕΤΣΑ

5η ΠΕΡΙΟΔΟΣ (ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ) ΑΠΟ: 06/09/21 ΕΩΣ 15/09/21

  1. ΜΑΡΙΑ
ΜΑΚΡΙΔΟΥ
  1. ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ
  1. ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΥΔΡΑΙΟΥ
  1. ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ: 0

ΟΜΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΑΠΟ: 5/9/21 ΕΩΣ 19/9/21

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (ΓΕΝ. ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ)

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΈΤΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

 

Προσοχή: Σε περίπτωση ακύρωσης  οι κληρωθέντες (είτε ως κατασκηνωτές είτε στις ομάδες λειτουργίας) θα πρέπει να στείλουν  email στο  [email protected]otenet.gr   τουλάχιστον  δυο μέρες πριν την έναρξη κάθε κατασκηνωτικής περιόδου.

Σημείωση : Σε περίπτωση ακύρωσής   από κληρωθέντες όλων των κατασκηνωτικών περιόδων ή αύξησης  των  οικίσκων που  διατίθενται  στην ομοσπονδία, τα κενά θα συμπληρωθούν από τους επιλαχόντες των αντίστοιχων κατασκηνωτικών περιόδων.

Υπενθυμίζουμε τα εξής:

Η άφιξη θα γίνεται έως τις 14:00 την 1η μέρα και η αναχώρηση έως τις 18:00 την τελευταία:

1η –  11  Ιουλίου με αναχώρηση  25 Ιουλίου 2021

2η –  26 Ιουλίου με αναχώρηση  8 Αυγούστου 2021

3η – 9 Αυγούστου με αναχώρηση 22 Αυγούστου 2021

4η– 23 Αυγούστου με αναχώρηση 5 Σεπτεμβρίου 2021

5η – 6 Σεπτεμβρίου με αναχώρηση 15 Σεπτεμβρίου 2021

 

Σε περίπτωση ακύρωσης οι κληρωθέντες θα πρέπει να στείλουν έγκαιρα email στο [email protected]

Οι συνάδελφοι, εφόσον κληρωθούν, κατά την άφιξη στο χώρο των καταλυμάτων οφείλουν να προσκομίσουν στις Ομάδες Λειτουργίας της ΟΛΜΕ που θα βρίσκονται στα γραφεία του Αρχηγείου (εντός του χώρου των κατασκηνώσεων) τα εξής:

α) την αστυνομική τους ταυτότητα, β) πιστοποιητικό εμβολιασμού ή βεβαίωση αρνητικού self test 24 ωρών πριν την άφιξη για όλα τα μέλη των οικογενειών που κληρώθηκαν γ) την Κάρτα  Μέλους ή βεβαίωση της ΕΛΜΕ της οποίας είναι μέλη ή στην περίπτωση που η παρακράτηση γίνεται μέσω ΕΑΠ τη βεβαίωση αποδοχών, όπου φαίνεται η κράτηση υπέρ ΟΛΜΕ (οικονομικά τακτοποιημένοι για το 2020-2021) δ) καταβολή του ποσού των 10 ευρώ/οικίσκο την ημέρα άφιξης στις Ομάδες Λειτουργίας της ΟΛΜΕ που θα βρίσκονται στο αρχηγείο της κατασκήνωσης.

 Σας εφιστούμε την προσοχή ότι την ευθύνη του κάθε οικίσκου την έχει ο συνάδελφος που τον χρεώνεται, ο οποίος θα διαμένει εκεί με τους οικείους του. Επίσης θα πρέπει να γνωρίζετε ότι τα κατοικίδια απαγορεύονται αυστηρά.

  1. Τα καταλύματα του Αγ. Ανδρέα αποτελούνται από σύνολο ανεξάρτητων κλιματιζόμενων οικίσκων δυναμικότητας έως 4 κλινώνμε ψυγείο, WC, ντουζιέρα,όπου θα φιλοξενηθούν οι συνάδελφοί μας με τα μέλη της οικογένειάς τους. Δεν παρέχονται κλινοσκεπάσματα, μαξιλάρια, καθαριστικά, σκούπες-φαράσια-σφουγγαρίστρες-κουβάδες, απορρυπαντικά, αντικουνουπικά, είδη ατομικής υγιεινής και είδη κουζίνας (πιάτα, ποτήρια, κατσαρόλες, μαχαιροπήρουνα κ.λπ.), οπότε και αυτά θα πρέπει να τα φέρετε εσείς (απαγορεύεται η χρήση χλωρίνης ή καθαριστικών με χλώριο).

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο αρχικός καθαρισμός των οικίσκων αλλά και η καθημερινή συντήρησή τους θα γίνεται από τους ίδιους τους κατασκηνωτές. Είναι, επίσης, πιθανόν, να υπάρχουν υγρασίες λόγω του ότι οι οικίσκοι παραμένουν κλειστοί κατά τη χειμερινή περίοδο.

  1. Στο χώρο των καταλυμάτων υπάρχουν κοινόχρηστες κουζίνες με φούρνο, όπου υπάρχει δυνατότητα προετοιμασίας γευμάτων. Είναι δυνατή και η παρασκευή γευμάτων στον οικίσκο σας σε ηλεκτρικές συσκευές που θα φέρετε εσείς (απαγορεύονται οι συσκευές υγραερίου). Επίσης, υπάρχει και δυνατότητα πλυσίματος ρούχων σε κοινόχρηστα πλυντήρια εντός των εγκαταστάσεων της κατασκήνωσης.
  2. Τον χάρτη για να πάτε εκεί μπορείτε να τον βρείτε εδώ: https://goo.gl/maps/QRMbMTPXMmQz7QSH7
  3. Επειδή πολλοί συνάδελφοι ρωτούν, διευκρινίζουμε ότι εκτός από την παραλία, η οποία βρίσκεται ακριβώς από κάτω από τις εγκαταστάσεις και είναι προσβάσιμη με τα πόδια, δεν υπάρχουν άλλες υποδομές στην κατασκήνωση, όπως π.χ. πισίνα, εστιατόριο ή super market. Αυτά υπάρχουν στα πέριξ σε μικρή απόσταση όπως φαίνεται και από τον παραπάνω χάρτη και είναι προσβάσιμα με αυτοκίνητο ή με τα πόδια.
  4. Τέλος διευκρινίζουμε, ότι δεν υπάρχει δικαίωμα πρόσβασης των εκπαιδευτικών σε κατασκηνωτικές εγκαταστάσεις άλλων Υπουργείων (π.χ. Άμυνας, κ.λπ.) που είναι στη γύρω περιοχή.