Δεν εφαρμόζεται στους μόνιμους εκπαιδευτικούς η τετράμηνη γονική άδεια άνευ αποδοχών

ΠΑΙΔΕΙΑ 🕔20/02/2017 - 15:05 | Author: Newsroom Ipaidia

Έγγραφο ΥΠ.Π.Ε.Θ.: "Δεν εφαρμόζεται στους μόνιμους εκπαιδευτικούς Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης η χορήγηση της τετράμηνης γονικής άδειας άνευ αποδοχών(τέκνου έως 6 ετών) του άρθρου 50 του Ν.4075/2012"

alt



  • Ακολουθείστε το iPaidia στο Google News

    Tελευταίες Ειδήσεις για την Παιδεία και την εργασία στο ipaidia.gr



    • ideascentral

      europalso

    Enter your email address: